Ślubna stylizacja paznokci

Każda panna młoda w dzień swojego ślubu, chce wyglądać nieziemsko. Każdy szczegół, więc  ma ogromne znaczenie. Dzisiaj skupimy się na stylizacji paznokci. Jaki kolor paznokci do wybrać ślubu ? Najpopularniejszy jest kolor biały, jednak coraz częściej panny młode decydują się na kolory nude, beże, a nawet czerwienie. Te bardziej odważne decydują się na kolorystyczne połączenia np. biały z czerwienią. Duża część stawia także na ozdoby na paznokciach: z reguły w kolorze srebra lub złota.

 

Warto podkreślić, że ślubna stylizacji paznokci powinna być dopasowana do sukienki, dlatego też dziewczyny planując swój ślub, często informują stylistkę o doborze kreacji, pokazują zdjęcia i wspólnie szukają alternatywy. Kreatywne stylistki paznokci potrafią odwzorować na paznokciu wzorek będący np. odzwierciedleniem kwiatka w koronce sukienki itp. Możliwości w stylizacji ślubnej są szerokie, wszystko zależy od wyobraźni i pomysłowości.

 

Panny młode, które chcą -aby ich stylizacja paznokci w 100% spełniła ich oczekiwania, często decydują się na próbną stylizację. Dobrym rozwiązaniem stają się także jednokolorowe paznokcie w bieli lub w kolorach beżu, czy nawet jasnego różu lub biały niezawodny frencz, który w połączeniu z każdą sukienką ślubną wygląda bardzo dobrze. Najważniejsze jest jednak, by panna młoda czuła się w danej stylizacji paznokci komfortowo.