Ślubna stylizacja paznokci

Każda panna młoda w dzień swojego ślubu, chce wyglądać nieziemsko. Każdy szczegół, więc ma ogromne znaczenie. Dzisiaj skupimy się na stylizacji paznokci. Jaki kolor paznokci do ślubu wybrać? Najczęściej wybieranym jest kolor biały, jednak coraz częściej panny młode decydują się na kolory nude, beże, a nawet czerwienie. Te bardziej odważne stosują nawet kolorystyczne połączenia np. biały z czerwienią. Duża część stawia także na ozdoby na paznokciach: najczęściej srebrne lub złote.

 

Warto podkreślić, że ślubna stylizacji paznokci powinna być dopasowana do sukienki, dlatego też dziewczyny planując swój ślub, często informują stylistkę o doborze sukienki, pokazują zdjęcia i wspólnie szukają alternatywy. Kreatywne stylistki paznokci potrafią odwzorować na paznokciu wzorek będący np. odzwierciedleniem kwiatka w koronce sukienki itp. Możliwości w stylizacji ślubnej są szerokie, wszystko zależy od wyobraźni i pomysłowości.

 

Panny młode, które chcą -aby ich stylizacja paznokci w 100% spełniła ich oczekiwania, często decydują się na próbną stylizację. Dobrym rozwiązaniem stają się także jednokolorowe paznokcie w bieli lub w kolorach beżu, czy nawet jasnego różu lub biały niezawodny frencz, który w połączeniu z każdą sukienką ślubną wygląda bardzo dobrze. Najważniejsze jest jednak, by panna młoda czuła się w danej stylizacji paznokci komfortowo.