Lakier hybrydowy nr 4

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.            W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 4

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

BEŻOWY - numer koloru producenta 4 - dla kogo stworzony?

Kolor idealnie komponujący się właściwie z każdą barwą kolorystyczną, będzie pasował do każdego stroju. Idealnie sprawdzi się do sportowej stylizacji, jak i małej czarnej. Kolor bardzo uniwersalny, który sprawia, że palce są smuklejsze, a dłonie wyglądają ładniej. Barwa osób ceniących naturalność i kontakt z naturą. Taki manicure sprawdzi się u osób czynu, witalnych i szukających inspiracji, żądnych rozwoju i pragnących osiągnąć sukces.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Classic
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.