Lakier hybrydowy nr  1

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.            W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 1

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

BIAŁY - numer koloru producenta 1 - dla kogo stworzony?

Kolor uwielbiany nie tylko przez panny młode, ale również te osoby, które cenią sobie elegancję. Paznokcie w tym kolorze pasują niemal na każdą okazję. Biel kojarzy się z czystością, niewinnością i dobrocią. Osobom wybierającym taki manicure przepisujemy anielskie cechy, odbieramy je jako dobre i serdeczne. Jeśli chcesz zrobić dobre wrażenie, biały manicure z pewnością Ci w tym pomoże.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Classic
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.