Ta kolekcja lakierów hybrydowych to ponadczasowy hit! Znajdziesz ją w naszym sklepie.

Marka Minka Nails oferująca profesjonalne kosmetyki do stylizacji paznokci stworzyła kolekcję Classic, która okazała się prawdziwym ponadczasowym hitem. 10 wspaniałych uniwersalnych kolorów, które nigdy nie wychodzą z mody to sekret sukcesu tej kolekcji. W złotej dziesiątce można znaleźć takie kolory jak: biały, czarny, beżowy, szary, klasyczna czerwień, jasny róż, klasyczny róż, granatowy, turkusowy, niebieski.

 

Kolekcja Classic z pewnością zostanie doceniona przez początkujące stylistki nie tylko ze względu na doskonałą jakość produktów, łatwe rozprowadzanie na płytce paznokcia, ale również ze względu na gamę kolorystyczną. Często początkujące w branży stylistki, nie posiadają odpowiedniego rozeznania rynku i nie do końca potrafią określić potrzeby swoich klientek, dlatego wygodnym rozwiązaniem jest zakup tak zwanej bazy kolorystycznej, 10 najbardziej popularnych kolorów.

 

Omawiając lakiery hybrydowe Marki Minka Nails, warto podkreślić, że są to produkty typu soak off z pomocą, których można wykonać bardzo trwały manicure utrzymujący się na płytce paznokcia ok. 3 tygodni. Profesjonalna jakość i dobra cena to główne walory produktu. Producent w ofercie posiada również pakiet całej kolekcji w bardzo korzystnej cenie. Stylistki paznokci prowadzące salony bądź też zaczynające przygodę w branży mogą skorzystać z atrakcyjnego programu partnerskiego zapewniającego korzystne rabaty i możliwość udziału w wielu formach doskonalenia zawodowego.

 

Kolekcja Classic to przede wszystkim kolekcja bazowa, której nie powinno zabraknąć w żadnym salonie kosmetycznym. Piękne, starannie dopasowane odcienie kolorów lakierów hybrydowych z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientek. Warto też wspomnieć, że produkty marki Minka Nails zanim ujrzą światło dzienne są skrupulatnie testowane przez ekspertów z branży beauty.

Lakiery z kolekcji Classic znajdziesz w naszym sklepie, aby przejść do oferty handlowej kliknij na zdjęcie poniżej.