Lakier hybrydowy nr 2

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.             W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 2

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

CZARNY - numer koloru producenta 2 - dla kogo stworzony?

Kolor dla osób z mocnym charakterem, wyróżniających się indywidualistek, które nie boją się wyrażać własnego zdania, mimo tego, że w uczuciach bywają skryte. Osoby z takim manicure zyskują bardzo szybko poważanie w środowisku i odbierane są jako osoby eleganckie, pełne szyku i gustowności. Czarny to kolor lakieru, który pasuje w szczególny sposób do urodzonych przywódczyń, barwa władzy idealnie sprawdzi się na szykowne i wystawne przyjęcia oraz spotkania biznesowe. Jest to też odcień artystyczny zarezerwowany dla kobiet sztuki.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Classic
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.