Zakres cenowy
SortowanieLakier hybrydowy nr 9

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.            W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie. Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 9

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

JASNY RÓŻ numer koloru producenta 9 - dla kogo stworzony?

Odcień bardzo dziewczęcy i delikatny, dla kobiet będących usposobieniem spokoju i harmonii. Idealnie pasujący zarówno do pracy, na uczelnie, czy też ważne spotkanie. W tej barwie manicure możesz pokazać się wszędzie, jej naturalność to ogromna zaleta. Nie jest to kolor wyzywający, a wręcz przeciwnie jest subtelny i stonowany. W takim manicure będziesz czuć się dobrze i komfortowo.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Classic
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.