Zakres cenowy
SortowanieLakier hybrydowy nr 18

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać  w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.            W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie.
Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 18

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

SŁONECZNA POMARAŃCZA - numer koloru producenta 18 - dla kogo stworzony? Szalona, energiczna pomarańcza. To nie jest odcień dla nudziarzy! To odcień dla kreatywnych osobowości i dla miłośniczek przygód, podróżniczek, artystek i tych, które zawsze mają coś dopowiedzenia. Postaw na pomarańcze, pokaż, że masz niebanalną osobowość. Ten odcień odzwierciedli Twoje pozytywne nastawienie do świata.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Owocowy Raj
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.