Zakres cenowy
SortowanieLakier hybrydowy nr 11

Produkt do użytku profesjonalnego. Przechowywać  w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami i skórą.             W przypadku pojawienia się uczulenia lub nadwrażliwości przerwać stosowanie.
Wyprodukowano w Polsce.

Lakier hybrydowy nr 11

Producent: Minka Nails
Cena: 29 PLN
Ilość sztuk: 

LAZUROWY OWOC DNA OCEANU - numer koloru producenta 11 - dla kogo stworzony?

Kolor stworzony dla miłośniczek rajskich wakacji. Jest to idealne połączenie dwóch odcieni: zieleni i niebieskiego. Jest to kolor nadziei i morskich przygód. Grynszpanowy odcień lakieru hybrydowego nie tylko przypomni wakacje marzeń, ale ożywi nasz manicure... Kto powiedział, że kolor paznokci musi być nudny? Nic bardziej mylnego! Zaskocz oryginalnością i pięknym kolorem odkrytym na samym dnie oceanu.

 

Lakier hybrydowy SOAK OFF Minka Nails

Doskonale napigmentowany wykazujący się znakomitą kremową konsystencją umożliwiającą łatwą i przyjemną aplikację lakier hybrydowy Minka Nails jest produktem pozwalającym na stworzenie idealnego, trwałego manicure hybrydowego bez odpryskiwania. Produkt doskonale sprawdza się także jako podkład do zdobień i efektów wizualnych takich jak np. syrenka. Utwardzać w lampie UV/LED. Produkt przeznaczony do użytku profesjonalnego.

  • Lakier Hybrydowy : soak off
  • Kolekcja : Owocowy Raj
  • Pojemność : 6 ml
Minka Nails

Kolor rzeczywisty lakieru może się różnić, ze względu na ustawienia Twojego monitora/wyświetlacza.