kuracja na włosy dla młodych mam

W trakcie ciąży często kobiety mają piękne, mocne włosy, jednak po porodzie wszystko się zmienia. Wypadanie włosów po urodzeniu jest zjawiskiem zupełnie normalnym. Z tym problemem borykają się młode mamy. Jednak u niektórych kobiet zjawisko to jest szersze i włosy wypadają w dużej ilości. Warto tutaj wspomnieć, że problem z reguły utrzymuje się dłużej u tych mam, które karmią swoje dzieci piersią.

 

Oprócz diety bogatej w witaminy z grupy B oraz w mikro i makroelementy niezbędna jest prawidłowa pielęgnacja. Kobietom w celu polepszenia wyglądu i zdrowia włosów polecany jest dermokosmetyk SZAMPON DERMAHAIR HERBAL, który ze względu na formę aplikacji i łatwość stosowania nie wymaga dodatkowego nakładu czasu. Młode mamy podczas mycia włosów, czyli codziennego zabiegu higienicznego mogą podawać swoje włosy kuracji odbudowująco-odżywczej. Biorąc pod uwagę napięty grafik dnia kobiet, które niedawno urodziły dziecko, trzeba zdawać sobie sprawę, że nie mają one czasu na długotrwałe zabiegi kosmetyczne, dlatego też stosowanie szamponu DERMAHAIR HERBAL jest doskonałą alternatywą.

 

Jak działa ten produkt? Dlaczego warto go wybrać? Nad szamponem Dermahair Herbal pracowali najlepsi eksperci z branży kosmetycznej wykorzystując wiedzę i najnowsze badania. Najbardziej istotnym składnikiem aktywnym wchodzącym w skład produktu jest tarczyca bajkalska. Analizując jej szerokie właściwości lecznicze oraz kosmetyczne warto podkreślić, że nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także wyraźnie poprawia ich kondycje. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia komórek macierzystych. Używanie produktów, w skład których wchodzi tarczyca bajkalska uznawane jest za skuteczny sposób w walce z wypadaniem włosów.

 

Podczas aplikacji produktu, myjąc włosy, należy wykonać masaż głowy opuszkami palców, który pozytywnie wpłynie na jej ukrwienie, a także pobudzi mieszki włosowe i cebulki. Codzienna pielęgnacja szamponem Dermahair pozwoli na skuteczną odbudowę oraz regeneracje włosów po porodzie. Młode mamy chcące poprawić ogólny stan swoich włosów powinny także zadbać o właściwą dietę, która z pewnością wspomoże kuracje.

 Imię / nick
Treść komentarza