Efektowna stylizacja paznokci, którą wykonasz samodzielnie


 

Trwały, efektowny, profesjonalny manicure hybrydowy wykonasz samodzielnie w domu z wykorzystaniem sprawdzonych, polskich kosmetyków marki Minka Nails.


 

Poniżej przedstawiamy, jak w kilku krokach efektywnie wykonać manicure:
Krok 1 - Przygotowanie płytki paznokcia

W stylizacji paznokci bardzo ważnym elementem jest odpowiednie odsunięcie skórek, nadanie odpowiedniego kształtu paznokciom, zmatowienie płytki paznokcia za pomocą bloczku polerskiego.


Krok 2 - Odtłuszczenie paznokci
Gdy już paznokcie są przygotowane do dalszej stylizacji, odtłuszczamy je za pomocą profesjonalnego cleaneru z wykorzystaniem bezpyłkowego wacika. A następnie używamy primer. Primer używamy wyłącznie na naturalną płytkę paznokcia, omijając okolice skórek.

 

Kliknij na zdjęcie, aby zakupić primer.


Krok 3 - Nałożenie bazy
Kolejnym krokiem jest nałożenie bazy hybrydowej, należy pamiętać o zabezpieczeniu wolnego brzegu paznokcia oraz uważać, aby nie zalać skórek. Nałożoną na paznokcie bazę należy utwardzić w lampie UV lub LED.

Kliknij na zdjęcie, aby zakupić bazę


Krok 4 - Kolor
Teraz czas na wybór koloru i nałożenie go na płytkę paznokcia oraz utwardzenie. Marka Minka Nails posiada Kolekcję Classic, która jest zbiorem najbardziej klasycznych i ponadczasowych kolorów najczęściej wybieranych przez kobiety. Dla pań, które są miłośniczkami natury, polecamy lakiery hybrydowe marki Minka Nails z kolekcji Owocowy Raj.
Lakier hybrydowy należy utwardzić w lampie UV lub LED. Dla uzyskania większej intensywności koloru zaleca się nałożenie dwóch warstw lakieru. Nakładając lakier, zabezpieczamy także wolny brzeg paznokcia.

 

Kliknij na zdjęcie, aby zakupić lakier hybrydowy.


Krok 5 - Top


Ostatnia warstwa potrzebna do wykończenia stylizacji to top, który również utwardzamy w lampie UV lub LED. Przy nakładaniu topu również zabezpieczamy wolny brzeg paznokcia.

Kliknij na zdjęcie, aby przejść do naszego sklepu, aby zakupić  wybrany Top 


Krok 6 - Cleaner i nawilżenie skórek.


Po utwardzeniu ostatniej warstwy przemywamy gotowe paznokcie Cleanerem, jeśli użyjesz nasze topy możesz pominąć ten krok. Zaleca się również użycie oliwki na skórki.

 

Kliknij na zdjęcie, by przyjść do naszego sklepu, aby zakupić Cleaner

 

 


Krok 7 - Ciesz się pięknymi paznokciami.

Produkty potrzebne do wykonania profesjonalnego manicure hybrydowego zakupisz w naszym sklepie internetowym www.dermahair.pl