Biały look – czyli kolor paznokci nie tylko dla panien młodych

Biały kolor paznokci to wracający trend, który jest uwielbiany przez miłośniczki pięknej opalenizny. Pięknie muśnięta słońcem skóra i stylizacja paznokci w kolorze białym to idealne połączenie na lato.

 

 

Paznokcie w tym kolorze pasują do każdej konfiguracji ubraniowej, są idealne zarówno do pracy, jak i na wyszukane okazje. Bardziej odważne klientki salonów kosmetycznych białe paznokcie łączą z mocnym akcentem koloru lub wzorkami umieszczonymi na jednym wybranym paznokciu.

 

Białe paznokcie doskonale prezentują się także z delikatnymi ozdobami w kolorze srebrna lub złota i tym samym tworzą stylizację na wyjątkowe wydarzenie takie jak na przykład ślub, czy komunia.

 

Gdy są w jednolitym kolorze, doskonale komponują się z wyrazistą biżuterią, czy też wakacyjnymi tatuażami z henny. Biały look nie musi być monotonny, biorąc pod uwagę, że nie wszystkie paznokcie muszą być jednakowe, warto uruchomić wyobraźnie. I delikatność jaką daje biały połączyć z kreatywnością.

 

Jedno jest pewne, mówiąc o stylizacji paznokci w kolorze białym, niewątpliwie jest pełna szyku i elegancji, a zarazem cechuje się uniwersalnością, dlatego z roku na rok zyskuje coraz to większe grono wielbicieli.

 

Lakier hybrydowy w kolorze białym  z Kolekcji Classic  Minka Nails kupisz w naszym sklepie.