Zostań Koneserem! Wypróbuj i pokochaj nasz szampon Dermahair Herbal!

Jeśli jesteś miłośnikiem pięknych i zdrowych włosów albo marzą Ci się takie włosy, dołącz do naszej grupy zadowolonych użytkowników marki Dermahair i wypróbuj nasz szampon Dermahair Herbal o wyjątkowym składzie. Większość klientów marki Dermahair regularnie kupuje nasz premierowy produkt, co jest dowodem na to, że szampon spełnia ich oczekiwania. 150 ml butelka wystarczy na ok półtora miesiąca. Dzięki pompce produkt jest bardzo wydajny i wygody w użyciu.

Nasi klienci to zarówno mężczyźni i kobiety ceniący sobie wysoką jakość produktów oferowaną przez markę Dermahair. Chcąc pokazać wyjątkowe zalety naszego szamponu, zapraszamy Cię do skorzystania z akcji Zostań Koneserem- czyli wypróbuj nasz szampon i pokochaj.

Jesteśmy przekonani, że jeśli sprawdzisz nasz produkt, zostaniesz naszym stałym klientem. Teraz masz szansę przetestować nasz produkt w wyjątkowo niskiej cenie 29 zł. Cena regularna produktu to 79 zł.

Zakupy w ramach akcji Zostań Koneserem odbywają się za pośrednictwem portalu aukcyjnego Allegro! Promocja jest skierowana dla 100 pierwszych osób. Akcja będzie trwała do wyczerpania limitu produktów, który wynosi 100 sztuk.

Link do aukcji: https://allegro.pl/…/dermahair-herbal-zostan-koneserem-8055…

 

Opis szamponu:

Szampon DERMAHAIR HERBAL przeciw wypadaniu włosów wykorzystuje aktywną moc wyciągu tarczycy bajkalskiej, która jest surowcem mającym wpływ na wydłużenie fazy wzrostu włosa. Regularne stosowanie widocznie poprawia wygląd i zdrowie włosów. Stają się one odżywione i łatwiejsze w rozczesywaniu. Produkt w szczególności polecany osobom borykającym się z problemem wypadających włosów oraz tym, którzy pragną poprawić ogólny stan ich zdrowia.

Badania aplikacyjne wykazały, że stosowanie produktu pozwala na uzyskanie następujących efektów:
-pozwala zahamować nadmierne wypadanie włosów,
-zagęszcza włosy,
-pozwala wzmocnić włosy,
-regeneruje strukturę włosa,
-przywraca zniszczonym włosom witalność i blask,
-daje uczucie odżywienia włosów,
-ułatwia rozczesywanie zarówno włosów mokrych, jak i suchych.

Badania aplikacyjne potwierdziły także, że Szampon DERMAHAIR jest odpowiednim produktem dla włosów osłabionych i nadmiernie wypadających. Produkt jest odpowiedni do codziennej pielęgnacji.

Tarczyca bajkalska jest surowcem bezpośrednio mającym wpływ na wydłużenie fazy wzrostu włosa. Analizując jej szerokie właściwości lecznicze oraz kosmetyczne warto podkreślić, że nie tylko zapobiega wypadaniu włosów, ale także wyraźnie poprawia ich kondycje. Mechanizm jej działania opiera się na aktywizacji, stymulacji i zahamowaniu starzenia się komórek macierzystych. Używanie produktów, w skład których wchodzi tarczyca bajkalska, uznawane jest za skuteczny sposób w walce z łysieniem, czy też wypadaniem włosów. Skuteczność tarczycy bajkalskiej niezależna jest od płci oraz kwestii hormonalnych.