Zakres cenowy
SortowanieZestaw Holo Ocean Diamond

Zestaw Holo Ocean Diamond

Producent: Minka Nails
Cena: 27 PLN
Stara cena: 45 PLN, Oszczędzasz: 18 PLN
Ilość sztuk: 

Zestaw trzech pyłków holograficznych-Kolekcja Holo Ocean Diamond!

Pyłek Holo Ocean Diamond no. 1- holograficzny pyłek do paznokci. Produkt z kolekcji Holo Ocean Diamond inspirowanej kolorami oceanu. Jest to brokat o drobnej gradacji 0,1 mm dający doskonały efekt zdobienia. Produkt pozwala na stworzenie niebanalnej stylizacji, w której paznokcie będą mienić się tysiącami drobinek. Gwarancja zniewalającego efektu. Produkt do użytku profesjonalnego, przechowywać z dala od dzieci. Używać tylko i wyłącznie w celach zdobienia paznokci.

Pojemność: +/- 2 g

 

Pyłek Holo Ocean Diamond no. 2- holograficzny pyłek do paznokci. Produkt z kolekcji Holo Ocean Diamond inspirowanej kolorami oceanu. Jest to brokat o drobnej gradacji 0,1 mm dający doskonały efekt zdobienia. Produkt pozwala na stworzenie niebanalnej stylizacji, w której paznokcie będą mienić się tysiącami drobinek. Gwarancja zniewalającego efektu. Produkt do użytku profesjonalnego, przechowywać z dala od dzieci. Używać tylko i wyłącznie w celach zdobienia paznokci.

Pojemność: +/- 2 g

 

Pyłek Holo Ocean Diamond no. 3- holograficzny pyłek do paznokci. Produkt z kolekcji Holo Ocean Diamond inspirowanej kolorami oceanu. Jest to brokat o drobnej gradacji 0,1 mm dający doskonały efekt zdobienia. Produkt pozwala na stworzenie niebanalnej stylizacji, w której paznokcie będą mienić się tysiącami drobinek. Gwarancja zniewalającego efektu. Produkt do użytku profesjonalnego, przechowywać z dala od dzieci. Używać tylko i wyłącznie w celach zdobienia paznokci.

Pojemność: +/- 2 g

Minka Nails